
Peters Geluidtechniek | De beste keuze voor uw corso !!!
Grote aantallen BOSE luidsprekers voor een hoge spraakverstaanbaarheid.

De beste keuze voor uw corso !!!
Grote aantallen BOSE luidsprekers voor een hoge spraakverstaanbaarheid.
Fruit-/bloemenCORSO
Jaarlijks verzorgen wij enkele grote fruitcorso's en ook grote bloemencorso's. Het bloemencorso vertrouwt ons ook het jeugdcorso toe een maand later.
Bij zowel het fruitcorso als het bloemencorso is de spraakverstaanbaarheid bij zeer hoge aantallen bezoekers van groot belang. De betalende bezoekers op de tribunes bekijken de prachtige wagens, waarbij de microfonist de juiste informatie brengt omtrent de bouwers en specifieke informatie omtrent de gebruikte materialen, etc.
Peters Geluidtechniek Nederland plaatst een hoog aantal BOSE luidsprekers waardoor overcapaciteit aanwezig is en de microfonist absoluut niet hoeft te schreeuwen.
Bij het gebruik van digitale draadloze (SHURE) microfoons gebruiken we ook vlaggen (richtantennes) en heeft de microfoon een bewegingsgebied tot wel 250 meter. Of de microfonist nu zacht praat of enthousiast een stevige stem op zet, de digitale mixer houdt het volume tot een niveau en aangename geluidsdruk.
Ook zien we dat de organisatie vaak hoge aantallen portofoons (2Watt) gebruiken en kunnen wij deze ook uit eigen beheer leveren, indien gewenst met losse spreeksleutel en in-ear. Voor vaste locaties behoren ook Mobilofoons (12Watt) met 12Volt voeding, 9 meter mast en basisantenne tot de mogelijkheid.
PRO Audio event support
FRUITcorso Tiel
Klik rechts onder op de video op [] voor maximaal beeld.
BLOEMENcorso St Jansklooster
Klik rechts onder op de video op [] voor maximaal beeld.
JEUGDcorso St Jansklooster
Klik rechts onder op de video op [] voor maximaal beeld.

Jochem van Gelder als presentator bij het Fruitcorso Tiel
SHURE QLXD4 met richtantennes | Frisse klank met grote bewegingsvrijheid.

Presentator: Jochem van Gelder
Digitale SHURE QLXD4 draadloze microfoon
PETERS GELUIDTECHNIEK NEDERLAND
Telfoon
Joram Peters: +316 347 357 52
Paula Peters: +316 121 850 57
WhatsApp: +316 347 357 52
Adres
Teijssenstraat 27
6653AP Deest
Nederland
Route berekenen naar dit adres
KvK & BTW
Peters Geluidtechniek Nederland is onderdeel van “PRO EVENT SUPPORT”
- KvK: 70935882
- Vestigingsnr: 000044723423
- BTW: NL.167906562.B05
- BTW ID: NL.0031.320.17.B23
Openingstijden
Ma - vr: 10:00 - 22:00
Za & Zo: 10:00 - 20:00